diverse ubrugte kæder
1929. Kræft. Komplet sæt med LUXUSSTEMPLER. Attest Møller [ 178–180 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Køber skal selv medbringe værktøj til korrekt afmontering
300 stk brædder af lærk, douglas, fyr eller gran 20x95x1500mm på palle. Ubrugt, har stået udenfor i længere tid.
Værktøjsvogn Bearsafe, sort, med 6 skuffer og en del værktøj. Skuffer kan aflåses med centrallås, låge med lås i siden af skabet med plads til opbevaring af spraydåser mv. store letløbende hjul. Ubrugt, Model foto.
Børge Mogensen (f. Aalborg 1914, d. Gentofte 1972) Henrik Vibskov (f. 1972) “No. 1 - The Fringy Edition”. Et par lænestole med ben af røget eg, betrukket med flerfarvet uld og hestedækken. Udført hos Fredericia Furniture, 2015. (2)
2 stk. auto-børstesæt + div. støvkoste, skafter, toiletbørster, dispenser m.v. (ubrugt)
Tre jader bestående af to figurer i form af løve, L. 5,5 cm, figur med kalabas H. 4,5 cm samt plakette i gennembrudt arbejde, prydet med drage, fugle og bladslyng. 12×7 cm. 20. Årh. (3)
1000 stk. kaffekrus i pap.
Kiom indreguleringsudstyr ventilation (ubrugt)
Står i 6630 Rødding. 20x palle med 40 stk. Schäfer plastkasser i blå. Udvendig mål: 60 x 40 x 22 cm. Indvendig mål: 55,1 x 35,1 x 19,3 cm. Stærk stabelbar euro kasse i PP plast. Samlet nypris ca. 200.000,- kr. Er let brugte. Oprydning fra virksomhed. +MOMS
96 stk Alice Kopper