Lukker 04/12-2024 17:17:00
Louis Vuitton “Noe” taske af grønt Epi læder med gyldne beslag, justerbar skulderstrop, et rum med snorelukning og grønt ruskindsfor. H. 32 x B. 28 x D. 20 cm. 1996.
BÅNDSAV, FMB SIRIUS Båndsav. Årg 1995.
6 stk Julekalder I hård plastik flot design, ubrugte
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Brenderup 78 C - Lasteevne / Capacity 475 Brenderup 78 C - Lasteevne / Capacity 475 kg
1 stk pumpe 1 stk affaldsvogn
1840. Udstillingsplanche med brev stemplet “KIØBENHAVN EFTER INDLEVERINGSTIDEN 1838 23/9” [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Velholdt maskine - Altid passet med service og veligehold. - Engcon rotortilt med gribeklo. - Centralsmørin Komatsu PC210 LC-8K - 22 ton - Engcon rotortilt
BUDT 210000,- DKK
Victor Vasarely (f. Pecs 1908, d. Paris 1997) “Venus”. Sign. Vasarely. Serigrafi på plexiglas. 38×33. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Samlet vejl. Pris estimeret til 15.990 DKKSe billeder Antallet er et estimatVi opfordre kraftig alle interesserede bydere til at komme til eftersyn for at besigtige det store varelager, samt omfanget af antal og nedpaknings muligheder
Dansk møbeldesign Daybed med stel af eg. Løse hynde betrukket med dybthæftet kanvas og skind knapper. H. 40. L. 195. D. 46.
1 bt. Mg. Château Lynch Bages, Pauillac. 5. Cru Classé 2018 A (hf/in). Owc.
BUDT 1150,- DKK