Lukker 04/12-2024 17:39:00
Louis Vuitton “Alzer 80” trunk af brunt monogram kanvas med brune læderbesætninger, gyldne beslag, kort hank, et rum med stropper og beige for. Navneskilt og to nøgler medfølger. H. 27 x B. 80×52 cm.
BUDT 17000,- DKK
Gallakjole fra ophørt butik str: S , ubrugt
Lot med masser af fiskegrej, woblere, gennemløbere og meget andet godt. Alt på de 3 billeder. Alle varer er ubrugte. Afsendes med GLS til nærmeste pakkeshop efter betaling af faktura.
BUDT 175,- DKK
Nyklassicistisk københavner kommode af mahogni, front med tre skuffer flankerede af kannelerede kvartsøjler. Danmark. 18. årh. H. 79. B. 78. D. 50.
BUDT 30000,- DKK
8 stk Sorte Parasoller Ø 300 cm med fod i granit
Vægholder til knive, magnetisk. Skruer og dobbeltklæbende tape fra 3M medfølger, str. 40 x 6,5 x 2 cm. Udført i valnødde træ. Ubrugte.
4 stk Alu. Teleskop flagstænger H 4 meter med holder
Et par stager af sølv, Gustaviansk form. Kultateollisuus ky, Finland 1961. Udfyldte. H. 18 cm. (2)
1945. Danmark Befriet. Komplet postfriskt sæt. Attest Møller AIEP [ 17–25 ] [ ** ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×