Kraftig topnøglesæt mange str. Optil 65 mm, ubrugt
Ubekendt maler, 18. årh. Portræt af en herre. Usigneret. Olie på lærred. 74×59. Oval. Verso på blændrammen betegnet: Fridrich von Grünwald.
GRYDESÆT, 3 dele.
Christian IV, Breddaler (2 speciedaler) u.år, H 64B, S 24, Sieg 119.3, Dav./Sønderg. 533, 58,39 g, den meget sjældne type med initialer HB på rev. - ridser i højre adv. felt og under rytteren på rev., også flere ridser hele kanten rundt
BUDT 27000,- DKK
KØKKENKNIVSÆT udført i 67 lags Damaskus stål. Kokkekniv, santokukniv og utilitykniv. Knivblad 13-21 cm, super skarpe og holdbare. Hårdhed 60-62 HRC. Skæfter i rosentræ. Ubrugte i gaveæske. Modelfoto
Reolsystem fra PLUS Steel System. Bestående af 3 stk. stål ophæng og 9 stk. træhylder. Hylderne har mål L80xD21 cm. Ophæng måler L81 cm. Brugt. Fra dødsbo. MOMSFRI.
6 stk. udendørs lamper (ubrugt)
8 stk Thermo-timer Termostat + 2 stk LED Lommelygter
Vægt med digitalt display. Beregner pris ud fra vægt. Baggrundsbelyst display. Max. 300 kg. Med 220V strømforsyning. Ubrugt
BÆKKELUND. Posthornstempel i sort farve på fint brugsbrev til København. DAKA (183.5) +1.500 [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
38 pakker. Jenzi Black Trout Leaders fra deres Trout Dope serie kommer med en syleskarp paste / bait hook, 3.2 meter flourocarbon forfangsline og pilotflåd som bidindikator. Genialt sæt til Put & Take ørreden. Der er 2 stk. i hver pakke. 10 pakker med krog str. 10 10 pakker med krog str. 8 10 pakker med krog str. 6 og 8 pakker med krog str. 4 Alle varer er ubrugte. Afsendes med GLS til nærmeste pakkeshop efter betaling af faktura.
133 visninger