Lukker 04/12-2024 19:46:00
Armring af jadeit. Vægt ca. 40 g. B. 12 mm. Indvendig diam. 5,9 cm.
Porto. 1921–55. Komplet samling Portomærker i 4-blokke i generelt nydeligt mærke- og stempelkvalitet. Desuden side med Gebyrmærker. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
1851. 4 RBS Ferslew. Plade I, nr. 40. Bredrandet mærke med centrisk skydeskive-stempel. Attest Møller PRAGTEKSEMPLAR [ 1 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Foldekamera i kasse af mahogny, objektiv mærket “E & Y Underwood rapid plate”. Ca. 1900. H. 42. L. 38. B. 38.
Solar gadelygte, 500 watt. LED med indbygget batteri og solcelle. Bevægelses sensor og fj. Betj. Ubrugt
SAMAG EL 16 PO el-stabler. Stableren har almene brugsspor, ingen anmærkninger om funktionalitet. Løftehøjde 420cm. Max last 1600kg. Friløft. Der medfølger ladestation. Testet ved gennemgang. Skrev kun Samag Truck, håper ok:
9 stk Skagenshegn på fod, Hvid H 75 B 150 cm
Funktionsdygtig. Alt virker. 2700kg trailer med slisker. Køreklar vægt 630kg Last: 2070kg 2aksler. Reservehjul medfølger. Indvendige mål: 310x160x25cm Slisker: 138cm Registreringsattest medfølger.
Mål: 320x91
Container Sidoluckor. Liten lucka bak. Stora luckor frammåt. Mått (Leveransmått) Höjd: 2000mm Bredd: 2000mm Längd: 3500mm Begagnat skick så skador, repor ,bulor kan förekomma
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk JCB 437HT T4 - 15 JCB 437HT T4 - 15 ton
BUDT 151000,- DKK
ÅRHUS. Stjernestempel samling på 13 sider med ÅRHUS nummer 5–29 inkl. flere på breve og flere sjældne iblandt. [ ? ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
5 stk LED lamper 50W 6500K. 220V. IP65. Med beslag til montering. (Bemærk dette lot består af 5 lamper)