Lukker 04/12-2024 19:57:00
Fem ringe af henholdsvis 14 kt.- og 18 kt. guld delvist prydet med kulturperle og smykkestene. Perle diam. 6,3 mm. Samlet vægt ca. 16 g. Str. 53–58. (5)
Vinkøleskab Climadiff premium med 15 hylder, B 60 D 68 H 178 cm, 230V, Bemærk Transportskadet under og over glaslågen. Kom til Eftersyn
Færøerne, 10 kr 1940, Hilbert, Sieg 17, Pick 11s, SPECIMEN OF NO VALUE. To makuleringshuller
Fabriksny 8 KW luft til vand varmepumpe Kaisai KHC-08RY3-B, med monoblock system hvor kølemidlet er fuldstændig integeret i udedelen og forbindelsen til indedelen er vandbåren. Kaisai er keymark certificeret der bekræfter produktets høje standarder. Betjening med WIFI trådløs netværk og app. Pakket i transportkasse. Nem montering og enkelt vedligeholdelse. Se vedhæftet pdf. Model KHC-08RY3.
21 visninger
Märke: Everdigm Modell: EPG20 År: 2020 Tillverkningsnummer: 20-H268 Fäste: S70 Vikt: 1494kg CE-märkt Skick: Begagnad, inga kända fel.
Punch bowle 5,5l. 7 stk + 50 stk isasietter + 10 stk smørskåle + 50 stk kartoffelbakker + 39 stk fyrfadsstager
10 stk Napoleon stole, hvide med hvid sæde, i rigtig pæn stand
Immanuel Ibsen (f. Skanderborg 1887, d. Göteborg 1944) Kanalparti. Sign. I. Ibsen 13. Olie på lærred. 50×56.
Kølebord med opsats og glas. Kølebord med 2 skuffer og 2 låger, Granit bordplade og "kold Jomfru" på toppen.
2,7m kost til lille gummihjulslæsser. Børsterne på kosten trænger snart til, at udskifte Bema Bema 35 Dual - Hydraulisk drevet/hydraulic driven
EARPADS, 2 sæt- et grå og et hvidt sæt. Bluetooth med indbygget mikrofon. Æske med indbygget batteri til opladning medfølger. Ubrugte.
3 bts. ½. “CX” Solaris, Ørnberg A (hf/in). Fortified wine.
Henry støvsuger, poser, slanger + div. mundstykker