Lukker 04/12-2024 20:01:00
Georg Jensen “Aria” armbånd af sterling sølv. Dessin 593D. Vægt ca. 142 g. B. 5,2 cm. L. 19,5 cm.Str. M/L. Georg Jensen efter 1945.
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Ausa 400 AHG - Kapacitet/capacity 4 Ausa 400 AHG - Kapacitet/capacity 4 ton
BUDT 22750,- DKK
Fra lukket minkfarm Twinca 650 Fodervogn med 3 cyl. Kubota dieselmotor, timer 3746, har været startet og kørt med her på pladsen
Er i god stan ABC 200 cm - KST - Automat tilkobling af hydraulik - Til 30-35 ton
BUDT 20250,- DKK
69 dåser graffiti-fjerner, Rapid á 400 ml. (ubrugt)
Dansk skab af nøddetræ og nødderod, front med to døre prydet med plaketter efter Bertel Thorvaldsen (1770–1844). 19. årh.s slutning. H. 140. B. 85. D. 30.
6 stk Betonklodser à ca. 500 kg, alle med løfteøje
Hængelås, 40 stk.
1910. Haakon, 2 kr. rød. SUPERBT eksemplar stemplet KIRKENES 3.XII.34 [ 88 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Et sæt på 12 engelske kuvertkarafler af krystalglas med montering af sterlingsølv. Forskellige mestre. London og Birmingham. 20. årh.s begyndelse. H. 10. (12)
Legetøj fra Grønland , brugt, momsfri kun moms af salær