Lukker 05/12-2024 18:28:00
Hermin Armbåndsur af 18 kt. guld med datovisning. Ref. 238 G. Mekanisk værk med manuel optræk. Lænke af 18 kt. guld omkreds ca. 20 cm. Ø 34 mm. Samlet vægt ca. 57 g. 1970. Købsbevis medfølger.
BUDT 13500,- DKK
36 stk. sæbedispenser m. holder i crom (ubrugt)
9 stk. sten vinduesplader 20x300x1330mm. Ubrugt
45,9kg. 995x398x740 mm.
14 par sikkerhedsfodtøj, New Balance i str. 5x41,5 - 2x42 - 3x42,5 - 2x44 - 1x44,5 - 1x45,5 (ubrugt)
Danmark. Gammel samling i springbind og incl. lidt bedre udgaver [ ** * ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
To næsten identiske “Bajixiang” skåle af porcelæn, dekorerede i farver med de lykkevarslende buddhistiske motiver. Begge mærket Guangxu 1875–1908 og fra perioden. H. 6,5 cm. Diam. ca. 10,5 cm. (2)
BUDT 25500,- DKK
140 hk Motor har været startet og drev er set virke. Projektbåd, kan starte, div. el ikke tilsluttet. Mangler bundprop og båden skal efterses. Har ikke været i vandet i 3 å ABC Glastron SSV-173 Mercruiser 3.0 140 H With Trailer
BUDT 18000,- DKK