Lukker 28/11-2024 07:11:00
NB! Der medfølger 10 bor. 10 bor (1 m diameter 200m Tzacho UB2 - Hydraulisk horisontal underborring / Horizontal sub-drilling
BUDT 45000,- DKK
BUDT 175,- DKK
Står i 6230 Rødekro. Vinduesparti, 3 delt. Det midterste vindue kan åbnes. Måler H: 211,8 cm x B: 95 cm, D: 12 cm. Med alu. drypskinne. Ubrugt. Fra byggevirksomhed. +MOMS
LOEWE “Amazona 28” taske af gråt læder med gyldne beslag to hanke, et lynlås rum med to indvendige lommer og gråt læderfor. Hængelås med to nøgler medfølger. H. 17 x B. 29 x D. 14 cm.
85 par Børne strømper i ass farver/modeller i ser 31-34 ubrugte
Ca. 40 stk Stabelstole, med brugsspor
Svensk design Håndvævet tæppe af uld i “rölakan” teknik. Polykrom geometrisk dekor på lys base. Udført ca. midten af 20 årh., Sverige. L. 355. B. 236.
1934. Ny Luftpost. 3 flotte breve, heraf et til Queensland, Australien og et til Straits Settlements [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
6 stk håndsyet læderfodbolde vejl. pris op til 299kr pr stk.( Modelfoto)
Norge. Kilovare. Tubefrim. 3 forseglede uden årstal [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
1918. 27/1 øre - 27/10 øre. Vm. III. Komplet sæt postfrisk med hjørnemarginaler. [ 85X-89X ] [ ** ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
BUDT 370,- DKK
- Kun brugt få gange. ABC ITC Power DG 6000LE-3 - kVA5,3 - 13 HP Diesel Generator
BUDT 6250,- DKK