Lukker 15/12-2024 14:59:00
1934. Ny Luftpost. 3 flotte breve, heraf et til Queensland, Australien og et til Straits Settlements [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Bema drejebar kost Fejebrede 150 cm. Virker.
Amager Twist og Nyhavn glas, 42 stk. 6 øl, 8 vin, 8 champagne, 10 snaps, 4 likør, 6 dessertvin. Brugt. Fra dødsbo. MOMSFRI.
Fuglefoderhus på fod Ø: 54 cm. (ubrugt)
1915. 80/12 øre, grå/rødlilla. OMVENDT RAMME. Meget sjældent mærke annulleret med blåkridt [ 82y ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Schwarzmüller Tip Trai Schwarzmüller Tip Trailer
BUDT 23500,- DKK
Havepool, 2074 liter. Ubrugt
2 nye føringer, 1 manuel og 1 til luft
Pferd poler maskine for motorer mv. Masser af tilbehør Ekstra gear udvekslinger
Georg Jensen (f. Rådvad 1866, d. Hellerup 1935) Cirkulær opsats af sterlingsølv, åben stamme smedet med stiliserede blade og bær. Georg Jensen 1925–1932. Dessin 234 B. Vægt ca. 227 g. H. ca. 8,3. Diam. 12.
Auratsu A++ 7 KW luft/luft varmepumpe i et flot enkelt design med op til 7,3 kW i varmefunktion/7,0 kW i køling. Model: AWX-24KTHI. Der medfølger en fjernbetjening, men med det indbyggede wifi modul kan du også kontrollere den uanset hvor du befinder dig via appen på telefonen. Genialt til specielt sommerhuset så du kan varme huset op inden ankomst. Varmepumpen har et meget lavt støjniveau og et indbygget luftrensningsfilter som sørger for rense luften for bakterier så du er sikret et sundt klima. Inde delen har mål på 1040x327x220 mm og ude delen på 890x673x342 mm. Se vedhæftet pdf for alle specifikationer. Ubrugt i emballage.
Heinrich Hansen (f. Haderslev 1821, d. Frederiksberg 1890) En munk i en snedækket klostergård. Sign. H. H. Olie på lærred. 27,5×22.