Lukker 28/11-2024 07:15:00
- Graderblad til montering på gummihjulslæsser og rendegraver - med Mikrofyn Mikroblade Lasersenso AP 2200 - Mikrofyn Mikroblade Lasersensor
BUDT 33500,- DKK
Afhentes: Zone 3 Sønderjylland (via Google Maps)
Bolt med stjerne M 8 x 20, 250 stk.
Combi -transport OMN Tollarp BTS- 3-127 Årsmodell 1978 Persona bod och Maskintrailer Senast godkända besiktning 22-05-23 Obesiktigat Längd 15850mm Bredd 2580mm Höjd 3700mm Tjänstevikt 11220kg Max lastvikt 12780kg Totalvikt 24000kg Bakre överhäng 3150mm 3st hjulaxlar Axel avstånd 1-2 7850mm Axelavstånd 2-3 1360mm Flak längd 13440mm Varav bakre lastutrymme 5400mm med hydraulisk ramp och vinsch Lastutrymme på mitten med dörrar och lösa ramper längd 2700mm Invändig bredd 2470mm Har varit i drift tills i våras. Har stått stilla några månader. Bromsar behöver en översyn Släpet i bra skick för sin ålder Baracken säljes i ostädat
Volvo Typ: 120F Årsm: 2011 Tim: 19299 Längd: 6.20 m Bredd: 2.67 m Höjd: 3.37 m Vikt 23545 kg Centralsmörjning Backkamera Våg Nya Batterier Kända fel Fel koder
Fejekost 2,0m - Mekanisk/Pto Incl. Pto aksel. Hydr. Sving. Nylon/stål børster. Fuldt Funktionsdygtig.
Mogens Koch (f. Frederiksberg 1898, d. København 1992) Tre bogkasser af massiv riopalisander med messingforede samlingshuller. Udført ca. 1950'erne hos Rud. Rasmussens Snedkerier, med etiket herfra. H./L. 76. D. 27,5. (3) Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær
A Lingbi scholar's rock on a hardwood stand. 20th century. H. 17/21 cm.
V-Sneplov fra JST, som har kørt 2 gange, og max 5 timer. Alt fungere optimalt, og denne er som ny. Skifte: weidemann Har meget få kosmetiske fejl.
Danmark. 1854-ca. 1994. Lagerparti i indstiksbøger i kasse med bla. rigtih mange PRAGT/LUX-stempler samt en del mindre varianter. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Elradiator, Glamox 3001 TPA, 600 w/230v, uden termostat, højde 35 cm, længde 65 cm, dybde 8,4 cm. Ikke afprøvet
Dansk snedkermester Opbevaringsmøbel af cubamahogni med jalousilukke samt skydelåger af glas. Understel med udtræksplader. Indvendigt med hylder samt udtræksbakker af ahorn. Udført ca. 1930'erne, Danmark. H. 139. L. 232. D. 43. Proveniens: Hidrører fra samme hjem som katalognr. 1076007–6.
I. L. Jensen, skole, 19. årh. Opstilling med snerler og en nældens takvinge. Sign. I. R. 1841. Olie på lærred. 26×34. Proveniens: Bruun Rasmussen auktion 741, 2007 nr. 601.