Lukker 28/11-2024 07:17:00
Maskinen er startet op hvert år inden vinter, men har aldrig været taget i brug. Sælges da den ikke bliver brugt. Stiga Snow Power
Afhentes: Zone 4 Fyn (via Google Maps)
Louis Vuitton “Keepall Bandoulière 55” rejsetaske af brunt monogram kanvas med brune læderbesætninger, gyldne beslag, to hanke, aftagelig og justerbar skulderstrop og et lynlås rum med brunt stof for. H. 29 x B. 56 x D. 27 cm. 1989.
Henrik Busk Andersen (f. Ålborg 1967) Uden titel. Sign. monogram. Akryl på lærred. 140×100. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk TIM M III - Roeoptager - Tankmaski TIM M III - Roeoptager - Tankmaskine.
Hermès “Sac A Depeches” mappe af bordeaux læder med gyldne beslag, kort hank og to rum indvendigt. H. 19 x B. 39 x D. 7,5 cm. 1997. Original æske medfølger.
Tinos Et par fade af poleret og delvis grønpatineret bronce. Udvendigt støbt med reliefdekor. Stemplet hhv. Tinos, Bronce, Made in Denmark og Tinos, Ægte Bronce, Made in Denmark. H. ca. 5. Diam. 29. (2)
William Scharff (f. København 1886, d. sst. 1959) Model. Sign. William Scharff 1920. Olie på papir. Lysmål 68×52. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
God rør-laser - der medfølger trådløs fjernbetjening og shooting disc. Spectra DG 711 - Rør laser / Pipe laser
BUDT 3500,- DKK