Lukker 28/11-2024 07:28:00
Bemærk det lave timetal. Den har fået service hvert år af deres eget værkste CASE IH CVX1190 - 11,5 ton - Kun 2810 timer / only 2810 hours
BUDT 200000,- DKK
CPU: i5-8265U RAM: 8GBDISK: 256GB SSD Tastatur: Dansk Opløsning: 1920x1080 Brugt, fremstår i god stand med brugsspor obs fjernet Tyverimærke Inkl. Lader. samt Windows 10 pro licens (kunden skal selv instaler)
Vintage køkken. Vægt, en teaktræsbakke, patentlåg, skærebræt, Cook and Baker æbleskræller, røreskål med Ø35 cm, samt 3 glasflasker. Brugt. Fra dødsbo, salg for advokat. MOMSFRI
1930. Karavel, 40 øre, grøn. Nedre marginalblok (383-H) med variant “PLET I FLAG”. Meget sjælden stemplet blok [ 13,13x ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
13 stk. automatiske sæbedispenser + 13 stk. bordholdere for do + 3 stk. væghængte askebægere (ubrugt)
Overførelse traile MTDK Transfer trailer
BUDT 15250,- DKK
Poul Henningsen (f. Ordrup 1894, d. Hillerød 1967) “Koglen” Pendel med lameller af kobber. Udført hos Louis Poulsen. Diam. 60.
Parti div. herre/dametøj
Står i 6230 Rødekro. Udhus trædør som måler 102 x 82,5 cm. D: 4,8 cm. Med nøgle. Brugt og ok stand. Fungerer. Fra byggevirksomhed. +MOMS
Står i 6740 Bramming. 48 stk. sortimentskasser i plast, som måler L: 23 cm. 7 stk. mørkeblå som måler L: 30 cm, B: 23 cm. 8 stk. mørkeblå som måler L: 30 x 12 cm. Brugt. Oprydning fra virksomhed. +MOMS
Alliance diamantring af 18 kt. hvidguld prydet med talrige princess-cut diamanter på i alt ca. 2.40 ct. Farve: G-H. Klarhed; VS-SI. Vægt ca. 4,5 g. B. 4 mm. Str. 52. Paris, cirka 2016. Smykkevurdering fra Ruben Svart medfølger. Anslået forsikringsvurdering DKK 47.900,-
Turmalin- og diamantring af 18 kt. hvidguld prydet med smaragdslebet grøn turnalin på ca. 8.99 ct. flankeret af talrige baguette- og brillantslebne diamanter på i alt ca. 1.14 ct. Vægt ca. 6 g. B. 20 mm. Str. 54.