Lukker 26/11-2024 12:00:00
1 stk. Leitmotiv "Just married" lampe (UBRUGT)
Stort sæt HSS bor med 220 stk i praktisk kuffert.
Tæppe 160x230 cm. + tæppe 160x225 cm. (ubrugt)
Vatikanet. 1929-ca. 1990. Samling i 2 tykke indstiksbøger med bl.a. komplet sæt 1934 Provisorier i stemplet kvalitet, bedre Luftpost mærker og sæt i **/* kval. mv. [ ** * ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Komplet gevindskæresæt med 110 dele i praktisk kuffert.
Plast topp er noe slarkete men fungerer fint ellers. Tipp funksjon. Mulig å avtale visning ved forespørsel på mail.
Hele Verden. Diverse frimærker i album og løst med bl.a. lidt bedre Danmark i album og konvolutter osv [ ** * ? ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Bemærk! Har kun arbejdet 241 time Kubota U10-5 - Minigravemaskine / mini excavator 1 ton
BUDT 103000,- DKK
2 stk LED Loft pendler, ubrugte
Axel Salto (f. København 1889, d. Frederiksberg 1961) Rund vase af uglaseret chamottestentøj, modelleret i knoppet stil. Sign. SALTO, 9141. Kgl. P. H. 21. Diam. maks. 25.
Står i 6780 Skærbæk. Skrivebord med stol og 2 stk. lamper. Skrivebordet har 5 stk. skuffer - den ene er faldet ud, men delene er der. Bordet måler 130 x 62 x H: 74 cm. Den ene lamper hedder Light studio by Hohn. Brugt. Fra dødsbo. MOMSFRI
Olie/diesel pumpe. 12 Volt/155 watt. 2400 liter/time. Ubrugt