Lukker 26/11-2024 12:00:00
192 stk. dåse m/flyver
Et par diamantørestikker af 14 kt. guld, hver prydet med talrige brillantslebne diamanter på i alt ca. 1,50 ct. Vægt ca. 5 g. Diam. 2,1 cm. (2) Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær
SLAGTOPPESÆT, StahlKaiser, 10 dele slagtoppesæt 10-19mm.
GENERATOR med 7 hk benzin motor. 4 x 220 volt udtag samt 1 x 12 volt udtag. Ubrugt. Husk at påfylde motorolie før brug.
Bukkebord til armeringsjern Esram 26. Virkede ved ophør af byggeplads.
Med faste gafler, Saks, Gaffelflyt. Hjul montering For 23x8.5-12 Bag 27x10-12. 3 hjuls træk. Servo styrin Moffett M4 25,3 - Kapacitet 2,5 ton, løftehøjde 3 m / 2,5 ton capacity, lifting height 3 m
BUDT 30000,- DKK
Günther Förg (f. Füssen 1952, d. Freiburg 2013) Uden titel. Sign. på bagsiden Förg 94. Akryl på bly. Monteret på plade. 60×40. Dette værk er registreret i Estate Günther Förgs arkiv som No. WVF.94.B.1210. Vi takker Hr. Michael Neff fra Estate Günther Förg for de informationer han venligst har stillet til rådighed. Proveniens: Galerie Mikael Andersen, København. Proveniens: Dansk privatsamling. Erhvervet fra ovennævnte. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
PALLE WRAPPING MACHINE. 1 palle wrapfolie medfølger. Rampe medfølge ABC CST 110 AVVOLGITORE WRAPPING MACHINE - Cyklop - Strækfilmvikler
2 stk. højskabe med Voss ovn og Siemens køleskab.
BUDT 13500,- DKK
Vandhane berøringsfri Hansgrohe, til forblandet vand, fremspring 11,2 cm. Ubrugt.
ALU FÆLGE / VINTERDÆK. 4 stk. Dezent fælge / Toyo dæk str. 215/65 R 17. ET40.