Lukker 24/11-2024 19:00:00
ALU FÆLGE / VINTERDÆK. 4 stk. Dezent fælge / Toyo dæk str. 215/65 R 17. ET40.
Dansk snedkermester Kuffertstand med stel af mahogni. Sæde og ryg med stroppet af kernelæder, samt messing beslag. Udført 1940érne. Proveniens Acton Bjørn. En kuffert medfølger.
2 stk Kunstige Citrontræer
12 stk skrabe verdenskort, ubrugte i kasse
Ca. 150 stk Isdessertglas
Bryllupskageopsats 5 etager, 20 - 26 - 32 - 40 - 45 cm, der medføgler bageforme / ringe
LED LYSARMATURER, 30 stk. 96 watt, 60 cm. Ubrugte.
12 bts. Château Branaire Ducru, Saint - Julien. 4. Cru Classé 2006 A (hf/in). Owc. Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær
2 stk vægure, ubrugte i kasser
1875. 8 øre, 31.tryk. Pladning af både A- og B-ark med i alt 168 forskellige positioner repræsenteret. Gennemgående pæn kvalitet. Der medfølger over 250 dubletter. Ex. Lasse Nielsen [ 25 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
A. Michelsen (, København, 20. årh.s begyndelse) Smykkesæt af forgyldt sølv bestående af to brocher og et par øreclips prydet med hvid emalje. Broche B. 5,1–6,5 cm. L. 3,5 cm. Øreclips diam. 25 mm. (4)