Lukker 26/11-2024 12:00:00
108 stk. sorte fade
1858. 4 sk. brun. Fint lille brev fra Vejle til Kolding. Ann. med nr.stempel 76 og sidestpl. VEJLE 10.1.1860. TIDLIGSTE KENDTE ANVENDELSE AF NR.STEMPLET [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
2 bts. Champagne “Grande Année”, Bollinger 2008 A (hf/in). 1 bt. Champagne Brut, Blanc de Blancs, Delamotte A (hf/in). Total 3 bts.
BUDT 2300,- DKK
4 bts. Château Lynch Bages, Pauillac. 5. Cru Classé 1990 A (hf/in). 4 bts. Château Lynch Bages, Pauillac. 5. Cru Classé 1992 A-A/B (bn). Total 8 bts.
LASER gravere maskine. 3000 mW laser til gravering på mange overflader, f. eks. Træ, plast, læder, papir mv. F.eks. Telefoncover. Inkl. Software og materialer. Tilsluttes til PC. Ubrugt
20 stk Led vokslys med timerfunktion højde 24,5 cm ø2 cm, ubrugte i kasse
Holger Drachmann (f. København 1846, d. Hornbæk 1908) Udsigt over Hammershus på Bornholm. Sign. H. D. 66. Olie på papir monteret på malepap. 24×28.
BUDT 9000,- DKK
Årgang: 1996Mål: B: 370 cm
5 stk. Cindy bordlampe(ubrugt)
Kanaløerne. 5 tykke velfyldte album fyldt med diverse udgaver inkl. mange miniark. Samlet til ca. år 2002. [ ** * ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Trækkrog med 3 styk kugletræk til Claas 930 og 960. Claas 930/960 Kugletræk
1802. Lille brev fra Hamburg til Bordeaux. Liniestempel R.4. HAMBURG. (type 1b). Uhyre sjældent stempel, kun brugt i 5 uger [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
BUDT 330,- DKK