Lukker 28/11-2024 12:15:00
5 stk. Cindy bordlampe(ubrugt)
Afhentes: GRATIS FORSENDELSE (til nærmeste pakkeshop) >>KUN DANMARK (via Google Maps)
Ubekendt kunstner Skulptur af stentøj i form af rytter til hest, delvist dekoreret med okseblodsglasur. Sign. monogram. Udført og stemplet hos Bing & Grøndahl. H. 45. L. 57. Proveniens: Hidrørende har ifølge oplysninger fra nuværende sælger tilhørt Tage Vanggaard.
38 pakker. Jenzi Black Trout Leaders fra deres Trout Dope serie kommer med en syleskarp paste / bait hook, 3.2 meter flourocarbon forfangsline og pilotflåd som bidindikator. Genialt sæt til Put & Take ørreden. Der er 2 stk. i hver pakke. 10 pakker med krog str. 10 10 pakker med krog str. 8 10 pakker med krog str. 6 og 8 pakker med krog str. 4 Alle varer er ubrugte. Afsendes med GLS til nærmeste pakkeshop efter betaling af faktura.
133 visninger
Både kroghejs og wirehejs. Låger bagest. 6 meter lang. 2,35 meter bred. 0,9 meter høj. Bliver tømt før afhentning.
11 stk. Hans Grohe punktvandlås messing
Indexator Rotilt 2010 Stått på en kobelco 235 sr Vekt: 575kg
Strømskinner Nordic aluminum, hvid. 3 stk a 2 meter, 4 stk 1 meter. Ubrugte.
GRYDESÆT, 12 dele, også til induktion. Ubrugt.
Krucifiks af bemalet tin. 18. årh. H. 25.
25 stk. bolde (ubrugt)