Lukker 26/11-2024 12:00:00
84 stk. lysestage på fod
Shampoo classic, ca. 56 stk. 0,5L per flaske. Ubrugte og i original emballage + MOMS
Demomodel, som n Remu EE3160
BUDT 87500,- DKK
- Har hydraulisk funktion, som kan presse læsset af halmballer sammen i længden. Faymonville Trailer - Halm transport
BUDT 40000,- DKK
Gallakjole fra ophørt butik str: 34 , ubrugt
140 hk Motor har været startet og drev er set virke. Projektbåd, kan starte, div. el ikke tilsluttet. Mangler bundprop og båden skal efterses. Har ikke været i vandet i 3 å ABC Glastron SSV-173 Mercruiser 3.0 140 H With Trailer
BUDT 18000,- DKK
Saar. 1950. Europarådet. Postfriskt sæt [ 292–93 ] [ ** ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Kina. 2 indstiksbøger med diverse udgaver inkl. Guldfisk og 3 forsendelser mv. [ ** * ? ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
1905. 5 øre, 2.tryk. Pos. 25 med utakket S- og Ø-margin. Variant “Hak i Ø-ramme”. Meget smukt ubrugt eksemplar. Attest Nielsen [ 2A2 ] [ * ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Diskoteks forstærker 2 x 300 watt med fj. Betj., bluetooth modtager, USB/SD-kort afspiller og 10 bånds equalizer. Kan bruges med 220 volt eller 12 volt. Ubrugt
2 stk Blå Plast batteri palle kasser + 1000 L palletank, MF