Lukker 26/11-2024 09:57:00
Demomodel, som n Remu EE3160
BUDT 87500,- DKK
Salgsstativ / A-skilt i træ + rullevogn med 3 hylder, samt 2 metal salgsstativer med kroge.
Campingstol, demomodel samt Astro gulvventilator, ubrugt i emballage.
Knud Jans (f. Dragør 1916, d. sst. 1985) Fire dele keramik. Sign. Knud Jans hhv. 1963, 1966 og 1984. Polykromt dekoreret keramikH. 6,5–19. (4) Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
. Fiona Apollo DR - Incl. Kverneland Harve med tandpakkervalse
BUDT 19250,- DKK
Louis Vuitton “Keepall 50” rejsetaske af rødt Epi læder med gyldne beslag, to hanke, en udvendig sidelomme og et lynlås rum. H. 30 x B. 54 x D. 23 cm. 1992.
20 stk. Mtech LED indbygningsspot. 3 W. Ubrugt.
ståltal og bogstaver for indslåning
1 bt. Meursault, Domaine Arnaud Ente 2014 A (hf/in).
C. Lundbæk Sofabord af eg med udskæringer og rodtræ i sargen. 1940'erne. H. 61. L. 101. B. 59.
Traktor Volvo BM 800 med hydr. Bagmonteret kran A90KU2, har været startet og kørt her på pladsen, lyder godt i motor, kran ikke afprøvet, mangler dør, vindue, venstre motor klap.
Ege tæppefliser - SLO153 UNI 030-mid grey. 3 kasser af 4,147 m2 pr kasse. Total ca. 12,4 m2. Ubrugt og restparti, i original emballage + MOMS