Lukker 26/11-2024 12:00:00
432 sæt m/4 nåle i marmorlook
Rolex Datejust af stål, Ref. 16220. Mekanisk værk med automatisk optræk og datovisning, kaliber 3135. Jubilee lænke af stål, omkreds ca. 18 cm. Ø 36 mm. 1988
BUDT 16500,- DKK
Ca. 50 stk Klapstole i transportbur, med Brugsspor
Hermès “Kelly 32” taske af sort krokodilleskind med gyldne beslag, kort hank og et rum med tre indvendige lommer og sort læderfor. Hængelås med to nøgler medfølger. H. 24 x B. 32 x D. 12 cm. Ca. 1980. Original æske medfølger. Emnet er omfattet af CITES-appendix II og kræver CITES-certifikat for at kunne blive eksporteret fra Danmark til et land uden for EU. Købere med fast bopæl uden for EU er forpligtet til at indhente denne tilladelse.
Postkort. Skotøjsæske med diverse postkort med julemærker. Muligvis enkelte uden. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Velholdt traktor med front PTO. Kun 7.200 timer. Der er udført reperation og vedligehold 70-75.000 kr. ( 10.000 € ) i 202 CASE IH Puma 210 - 8 ton - Front PTO - Frontlift
BUDT 263000,- DKK
50 stk Klapstole model ZOWN max 190 kg, i rigtig pæn stand, med transportbur
Ca. 228 stk. smykkesæt + 28 stk. armringe (ubrugt)
8 bts. Château Cos d' Estournel, Saint - Estephe. 2. Cru Classé 2000 A (hf/in).
Parti Isoleringsplader, Hård, 16 stk. 240 x 116 cm. + ca 10 stk. halve og 3/4.
NOLSØ. LUX-stempel på 10 øre. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×