Lukker 26/11-2024 12:00:00
11 stk. kundevogne
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Kverneland IsoMatch Go - Isobus terminal med antene - Vid Kverneland IsoMatch Go - Isobus terminal med antene - Video!
BUDT 8250,- DKK
Frederik V, kurantdukat / 12 mark 1763 A/K, H 22F, sjælden ifølge Sieg
2 stk. gummi-brændekurve (ubrugt)
Nain tæppe, Persien. Medaljon design. 21. årh. 247×190.
Transporthøjde er 1,95 m og undervogn kan skydes ind fra 150 cm til kun 99 cm - og liften kan derfor bugseres ind igennem en almindelig dør. NB ! Styreboksen er defekt og skal repareres af købers elektriker !!! Omme Mini 12 - 12 m
BUDT 26000,- DKK
273 flasker universal creme, Skin Care á 250 ml. (ubrugt)
- Lastebil som har vært brukt til å kjøre vannflasker til kunder. Se bilder. - Bilen har vært i drift frem til i dag. - 2 sett med dekk medfølger. Feil ved bilen: Det oppstår til tider feil med bremse/luftsystemet på bilen. Dette må sjekkes opp i. Byttet 4 krets ventil, men feilen oppstår fortsatt. Bilen er kjørbar! Eu godkjent frem til 15.1.25 PS: Vannflasker medfølger ikke, samt annet utstyr som er løst i lasterommet.
20 stk. børne toiletsæder, Saniscan Universal (ubrugt)
Næsten ny minigraver - Bemærk kun 690 timer. - Ny servicere Yanmar SV17VT - Minigravemaskine / mini excavator 1,7 ton / Powertilt
BUDT 137000,- DKK
Peder Evald Madsen (PEM) malerier, 3 stk. + stativ. Den store måler 22,5 x 20 cm og lille måler 10,5 x 10,5 cm. Stativet måler H: 68 cm. Den mellem hedder "Gul og orange" fra 1981. Fra dødsbo - salg for advokat. MOMSFRI
Computeren er nulstillet
Kun brugt få gang ABC HUMBAUR HTK 3500.31 - Lasteevne 2.688 kg / Capacity 2.688 kg - Tip trailer
BUDT 20000,- DKK