Lukker 03/12-2024 11:30:00
273 flasker universal creme, Skin Care á 250 ml. (ubrugt)
Afhentes: Mariendalsvej 24A 8800 Viborg (via Google Maps)
Skiftenøgler fra Tengtool str 6-8-10-12
Siemens tørretumbler. V 34-10. Brugt. Fra dødsbo. MOMSFRI
Sækkevogne 4 stk.
6 doble skap 2 enkle = 8 skap Diverse bruksområder. 1,75 x 1,20 x 1,40 300kg 1,75 x 1,20 x 1,40 300kg 1,90 x 1,20 x 1,40 400kg 1,90 x 1,20 x 0,85 200kg 4 kolli [email protected]
Eglo loftlamper sort med kobber, 3 stk. Små skader kan forekomme. Ubrugt.
Wilhelm Freddie (f. København 1909, d. sst. 1995) “Ilden, sansernes og de enkelte fænomeners verden”, 1951. Sign. Freddie 51. Olie på lærred. 49×41. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
120 stk Aroma Kagetallerkener 17 x 17 cm
Rubinring af 18 kt. guld prydet med cabochonslebet stjernerubin omkranset af talrige enkelslebne farveløse sten. Vægt ca. 6,5 g. B. 16 mm. Str. 56.
144 stk Amalie Frokosttallerkener Ø 21 cm
kold presse anlæg til rasp komplet anlæg Med 4 palletanke Med snegl Med renseri Med pumpe Virker.
Christian V, krone 1694, H 99A, S 28, Kold 126f, Dav. 3648, 17,90 g - fint eksemplar af den meget sjældne Meybuschvariant uden punkter ved & Ex. Karsten Kold
Bestiksæt, 72 dele udført i rustfrit stål. Ubrugt