Lukker 29/11-2024 17:00:00
20 stk Led vokslys med timerfunktion højde 24,5 cm ø2 cm, ubrugte i kasse
PU montagehandsker i størrelse 10. Bemærk der 120 par i kassen.
BUDT 1350,- DKK
MINI WiFi KAMERA, 2 stk. Full HD 4,5 cm Ø. Opkobling til mobil tlf, tablet, PC mv. IR dioder til natvisning. Ubrugte.
1914. 7 forskellige udkast. [ (*) ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Fremstår med få brugsspor. Lavt kilometertal. Har et stort soveområde og god komfor Iveco Eurocargo 120
BUDT 136000,- DKK
Presenning og hylder indvendigt medfølger! Vippefunktion. Brenderup L 1000 - Lasteevne / Capacity 475 kg - Vippefunktion
BUDT 10250,- DKK
Virkeligt flot Guldhammer chassis - til montage af Epoke Serius AST Saltspreder Hydraulisk bremse og standbrem Guldhammer G13T - Chassis til montage af Epoke Serius AST Saltspreder
BUDT 30000,- DKK
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk ABC PC1113 - 67 kg - Euro Shatal. - 3,6 kW Pladevibra ABC PC1113 - 67 kg - Euro Shatal. - 3,6 kW Pladevibrator
Modelår 202 Bobcat E10Z - Minigravemaskine / mini excavator 1,1 ton
BUDT 62500,- DKK
ca 25 ure, ubrugte, batteri udskift må påregnes
Rystebord
METAL FRÆSER, PEDERSEN.