Lukker 29/11-2024 11:45:00
Parti borde/bænke; 7 borde og 42 stk. bænke
Afhentes: Industrivej 4 9550 Mariager (via Google Maps)
Varebil Citroen Berlingo bluehdi 100 L1 Proffline Fartpilot Elruder Aircondition Navigation Alle service Revnet frontrude Registrerings attest medfølger
Frisør klippestol med hæve/sænke funktion har rust flere steder, samt frisør spejl med bord
BOR / MEJSEL SÆT. 13 dele SDS bor og mejsel sæt. Ubrugt.
Badeværelse undeskab Sanibell,mathvid, push-open låge. , str. 40 x40 x 23 cm. Ubrugt
DYKPUMPE til beskidt vand. 15000 L/time. Metalhus. Max. 20 meter løftehøjde. Ubrugt.
5 stk. kogeplader til nedfældning bl.a. Gaggenau + Voss ovn. Ikke afprøvet.
- Radial All Traction 23" - 20.8 R 38 - 520/85R Claas Firestone 520/85R38 - Tvillinge hjul til Claas Finsnitter
Kinesisk 20/21 årh. tuschæske af zitan, oval form, med tuschsten, låg med inskription. 18×12,5 cm.
Carl W. Petersen (f. Overby, Sjællands Odde 1882, d. Frederiksberg 1940) Parti fra Møns Klint. Sign. Carl Petersen 1933. Olie på lærred. 43×53.
Burberry Rygsæk af beige ternet kanvas med sorte læderbesætninger, sølvfarvede beslag, to justerbare stropper, et lynlås rum med en indvendig lomme og sort for. H. 29 x D. 23 x D. 10 cm. Original dustbag medfølger.
Volvo Typ: L180E Årsm: 2005 Tim: 27662 Längd: 9,10 m Bredd: 3,40 m Höjd: 3,58 m Vikt: 29700 kg Spakstyrning Centralsmörjning Maskinen är fullt fungerande