Lukker 29/11-2024 11:45:00
1 stk. 3/4" luftnøgle samt 2 stk. 1/2" luftnøgler med tilbehør
Afhentes: Industrivej 4 9550 Mariager (via Google Maps)
Selges på vegne av kommune.
luftfittings, lagerkasser medfølger
Karl J. Otteren Tre-armet kandelaber af sølv med cirkulær base. Udført og stemplet hos Karl Jørgen Otteren. Udfyldt. H. 26,7. B. maks. 25,5. Lystyllers indv. diam. 2,2.
Arje Griegst (f. København 1938, d. 2016) “Hvid Konkylie”. Seks dybe tallerkener af porcelæn dekoreret med transparent glasur. Tryksign. monogram, 14173. Kgl. P. H. 5,3. Diam. 20. (6)
10 store konusbor
1834. Udstillingsplanche med brev fra Bremen 27.2.1834, via Randers til Hobro. Påtegnet “CITO CITO” (Haster) [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
TOPNØGLESÆT, StahlKaiser, 10 stk. 6- kantet.
VAREBIL, MERCEDES-BENZ SPRINTER 216 CDI Kassevogn Standard AUT. 1st. Indreg: 18-09-2015. Synet: 29-09-2023. Km-tæller viser: 291102.
BUDT 35000,- DKK
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk New Holland / Kobelco E30 2 C - Minigravemaskine / mini excavator 3,2 New Holland / Kobelco E30 2 C - Minigravemaskine / mini excavator 3,2 ton
BUDT 86000,- DKK