luftfittings, lagerkasser medfølger
XPA remme
LED rammer til indbygningsbelysning. 3 stk 120 x 60 cm , 1 stk 30 x 30 cm. Ubrugte.
Dansk snedkermester Kuffertstand med stel af mahogni. Sæde og ryg med stroppet af kernelæder, samt messing beslag. Udført 1940érne. Proveniens Acton Bjørn. En kuffert medfølger.
ubrugt servomotor
Trailer med fartmåler. Er ikke testet. Se billeder for stand. Radar og fartmåler virker, men der mangler lys i nogle diod PHV Fartmåler 1
BUDT 3300,- DKK
Køleskab
New Holland TD90D traktor- Årgang 2005 med 9838 timer. Traktoren kan starte og kører. Monteret med kost.
1 bt. Barolo, Bartolo Mascarello 2019 A (hf/in).
Smuk livets træ halskæde 14K forgyldt med ugle og Zirkonia.
36 stk Irish coffee glas
VAREBIL, VOLKSWAGEN CRAFTER KASSEVOGN 2.0 TDI DPF AK.AFST. 3665 136 HK. 1st. Indreg: 01-02-2013. Synet: 17-02-2023. Km-tæller viser: 219040.
Mason Saltarrelli (f. New Orleans, LA 1979, Bor og arbejder i Brooklyn, NY) Uden titel, 2018/19. Sign. og dateret på bagsiden. Olie på lærred. 76×61. Proveniens: Galleri Jacob Bjørn, Aarhus.