Lukker 09/12-2024 12:00:00
Oldtimer Jerrycans Palle med 14 stk. brugte originale US jerrycans.
Afhentes: PK - 7400 Herning, Denmark (via Google Maps)
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Keestrack Front Keestrack Frontier
BUDT 239000,- DKK
85 par Børne strømper i ass farver/modeller i ser 31-34 ubrugte
Diverse stole som på foto
Effie Hegermann-Lindencrone (f. Hillerød 1860, d. Frederiksberg 1945) Høj vase af porcelæn med lav krave, dekoreret i farver med kastanjeblomster og blade, stamme i jernglasur. Sign. monogram. Bing & Grøndahl, 1902–1914. H. 44 cm.
Fendt 936 vario 4WD traktor. Årgang 2011. Timer 9741. Deutz diesel med 355hk. Dækmontering: 710/60R34 - 900/60R42 Trelleborg/Axiobib. Affjedret kabine. Frontlift med hydraulik trukket frem. Luftanlæg. 4 dobbeltvirkende og fri retur. Stor lyspakke, aircon mm. Samtaleanlæg. Traktor i fin stand, som starter og kører som den skal. Traktoren vil ved salg blive monteret med nye batterier. Traktoren sælges uden nummerplade. Original registreringsattest medfølger.
IH International 474 Traktor. Traktoren starter og kører, dog startet med booster. Timetæller står på 4769 Timer. Årgang ukendt uden registreringsattest. Den viste slagle klipper på traktoren medfølger ikke !! Stabil populær traktor, med rust i førerhuset.
Vilhelm Arnesen (f. Flensborg 1865, d. København 1948) Marine med sejlskibe. Sign. Vilh. Arnesen 89. Olie på lærred. 33×48.
Parti bakker og tappe
1851. 2 RBS Ferslew. Plade I, nr. 5. Type 1. Nydeligt eksemplar. Attest Møller [ 2a ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Doublet-Record 13 ta Doublet-Record 13 tands
5 stk. Cindy bordlampe(ubrugt)
Plast Teressedør, ny, åbner ud venstre, str total 98 x 190,2. med dob. thermoglas, uden håndtag