Lukker 04/12-2024 18:00:00
Busch vaccumpumpe, 380v, model sho41oa ohopyxx, 300 mbar
Afhentes: På Lene Haus Vej 2, 7430 Ikast (via Google Maps)
Brenderup Trailer 2 akslet. Model K 2024 T Årgang 2005 Totalvægt 2200 kg
1 stk Gasblæser / Varmekanon, med gasregulator 220V
Romerske kejserdømme, Didius Julianus, 193, Denar, Rom, CONCORD MILIT, 2,80 g, RIC 1, RSC 2 - sjælden Ex. Professor Niels Hannestad. Samleretiket medfølger.
Thorald Læssøe (f. Frederikshavn 1816, d. København 1878) Landskab fra Sødring. Sign. T. Læssøe Sødring 1839. Olie på lærred. 24×32.
Kina. 1967. 10 F. Pænt postfriskt eksemplar. [ ** ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Metal EL High Volt skabe, 60 x 25 x 16 cm, med nøgler, 4 stk.
udstødning flexslanger og defroster
Hydrema 912DS Dumper. Årgang 2013 med 6774 timer. Maskinen er udstyret med følgende: Radio. Walkie talkie. Tip med drejeskammel. Bakkamera. Maskinen fremstår i god funktionel stand og er løbende serviceret. Sidste service blev foretaget januar 2024 ved 6400 timer.
5 stk Gasvarmeovne med regulator
BUDT 78500,- DKK
1864. Preussisk feltpostbrev sendt til Auenbüll (Avenbøl) nær Sønderborg. Stemplet K.Pr.FELDPOST / VII ARMEE CORPS 13.3.1864. Pragtkvalitet [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Cleaver, 18 cm knivblad, udført i 67 lags Japansk Damaskus stål. Super skarp og holdbar. Hårdhed 60-62 HRC. Skæfte i rosentræ. Ubrugt i gaveæske