4 stk Retro Spejle største måler 115 x 59 cm
Afhentes: 6933 Kibæk. (via Google Maps)
Halmudlæggger til minibigballe. - Beslag til Schaffer minilæsser. - Total renovere Scan Mek HU-1016 - Halmudlægger / strømaskine
BUDT 6250,- DKK
60 stk. forsker eksperimentsæt i 2 modeller (oplyst samlet udsalgspris 4795,50 kr.) (ubrugt)
Kähler (d. 1900, Keramikværksted, Næstved) Gulvvase af lertøj, dekoreret med hornglaserede motiver i mørkebrunt, blåt og grønt. Sign. HAK, stemplet Danmark. Udført hos Kähler. H. 47. Diam. 27,5.
Aquamarin- og diamantsmykkesæt af 14 kt. guld bestående af et par øreclips, ring og halskæde hver prydet med oval facetslebet aquamarin omkranset af talrige brillantslebne diamanter på i alt ca. 1.00 ct. Farve: H-J. Klarhed: VS-SI. Øreclips L. 16 mm. Ring front 15×18 mm. Str. 55. Halskæde L. 40 cm. (4)
Versace E sæt bestående af et tørklæde af bomuld med blåt, rødt og gyldent motiv på sort baggrund og pink/lilla tørklæde af polyester med rødt og blåt motiv og blå rullekant. Ca. 65×65 cm og 89×89 cm. (2) Original etui medfølger.
Poul Henningsen (f. Ordrup 1894, d. Hillerød 1967) “Kontrast”. Pendel med hvid- og orangelakerede lameller af højglanspoleret aluminium. Formgivet 1958–1962. Udført hos Louis Poulsen. H. inkl. montering 45. Diam. 45. Litteratur: “Tænd!”, afb. s. 281–282.
Louis Vuitton “Jasmin” taske af sort Epi læder med sølvfarvede beslag, to hanke, et lynlås rum med en indvendig lomme og gråt ruskindsfor. H. 19 x B. 32 x D. 10 cm. 2008.
1200 stk Galv. Bolte M 16 x 60, ubrugte i 24 kasser
1 stk Partytelt 9 x 9 meter, med stel i kraftig alu. Profiler, dugen er stærk, vind- og vandtæt, der medfølger certifikat på teltet 7-2025
BUDT 5200,- DKK
Står i 6780 Skærbæk. Mustang panorama dame cykel. 7 gear. Med kurv bagpå og foran. Alutec 7005. Stelnr: WDB15205A. Brugt, trænger til smørrelse. Har en smule rust. Fra dødsbo. MOMSFRI
- Slambasin i syrefrit / rustfrit stål til at tømme slam i fra slamsugere - og det skiller så vand og slam for sig. - Ny pris + 1.000.000,- DK ABC Syrefrit stål - Slambasin
BUDT 75000,- DKK
47 stk. advarsels-kegler, Banana (ubrugt)