2 stk Display hver med 72 dele, bl.a. Hårklemmer m. blomster, hårnåle m. simili stjerner. + Display med ca. 40 dele
Afhentes: 6933 Kibæk. (via Google Maps)
10 stk. Cindy bordlampe(ubrugt)
Danmark. 1933–1990. Omfattende samling postfriske MARGINALBLOKKE i 2 store ringbind. Primært blokke på almindeligt papir (før L-numre). Skal ses [ ** ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
1000 liter lufttank, 10,5 bar
Tjeneste. 1920. C.I.S. Komplet sæt i pæn ubrugt kvalitet. Attest CAM. [ Tj. 1–14 ] [ * ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
VOLVO ECR145DL Årsmodell: 2014 Timer: 8790 Egenvekt: 16 560kg Gravemaskinen starter og går som den skal. Leica GPS og Indexator Rotilt. Selges med pusseskuffe. 8500 timer service blir utført før salg. Se bilder og video for nærmere detaljer. Motor: Volvo D4J 119.4 hk (89 kW) Drivstofftank: 200 liter Mål: Total lengde: 7.4 meter Total bredde: 2.69 meter Total høyde (til toppen av førerhytte): 2.86 meter Svingsradius bak: 1.49 meter Bakkeklaring: 0.43 meter Maks. grave-dybde: 6.03 meter Maks. rekkevidde på bakkenivå: 8.72 meter Maks. tømmehøyde: 6.88 meter
El-højdeløfter for gående - max. 1000 kg. - løftehøjde 3300 mm. - holder syn til 1. måned 2025 + lader (kan først udleveres 30 minutter inden udleveringen slutte, bliver brugt til udleveringen)
KNALLERT, Vespa Piaggio Ciao Mix. Km-tæller viser 2250.
- NB. Den gule saltspreder på billederne, er ikke en del af auktionen! - Kasse mål 2,00 x 1,05 x 0,60 ABC Kassevogn
BUDT 4000,- DKK
Ken Denning (f. Sønderborg 1957) Uden titel, 1998. Sign. med datering på bagsiden. Olie på lærred. 90×96. Uindrammet. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
5 stk Lyskæder 10 mtr. Samt 2 stk Lyskæder 6 mtr. Alle med Hvide pærer