Isterningmaskine Icelux, 220V
Afhentes: 6933 Kibæk. (via Google Maps)
Hydroman 200 G saltspreder. Beslag for Weidemann compact læsser. Fuld hydraulisk. Bredde 1.20 meter.
TopCon Hiper gps GNSS med Tesla handdator och tillbehör i plastväska.
2 fag reoler m. div. indhold bl.a. beskyttelsesbriller, ørepropper m.v. (ubrugt)
A Chinese Huanghuali rectangular box and cover, with dovetail joins at the rounded corners, the front with square two-part metal lockplate and ruyi-form hasp. 17th/18th century. L. 32.5 cm. W. 17 cm. H. 10.5 cm. Provenance: Danish private collection.
VAREBIL, OPEL ZAFIRA FLEXIVAN 2,2. 1st. Indreg: 10-01-2007. Synet: 07-03-2023. Km-tæller viser: 252879. Bemærk: defekt motor.
12 bts. Champagne Rosé, Brut, Louis Roederer 2016 A (hf/in). Oc. Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær
Peder Mønsted (f. Grenaa 1859, d. Fredensborg 1941) Udsigt over lyngklædte bakker og Borre sø ved Svejbæk. Sign. P. Mønsted Svejbæk 1912. Olie på lærred. 80×122. Borre Sø ligger ud for byerne Sejs og Svejbæk mellem Brassø og Julsø ved Silkeborg.
LOEWE “Tassel Flamenco” taske af rødt og pink læder med gyldne beslag, kvast på hver side, et rum med magnetlukning, tre indvendige lommer og rødt stof for. H. 28 x B. 29 x D. 14 cm.
Wu Pengshou 1887-1972 Vifte dekoreret med kalligrafi. B. 51 cm.
Danmark. 5 øre, vinrød. Special samling i 4 ringbind med masser af fundne positioner samt krydret med breve . [ 246 ] [ ? ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
10 stk Borde 120 x 80 cm
Carl Fagerlund (f. 1915, d. 2011) Loftlampe af messing og glas. Udført hos Orrefors. Diam. 62.