2 visninger
Lukker 01/12-2024 19:00:00
Beskrivelse:
Ca. 105 stk Hvide Busseronne Alle str. Fra L til 3XL
BUDT 200,- DKK
Afhentes: 6933 Kibæk. (via Google Maps)
Besøg auktionen
Andre interessante genstande
Er blevet opstartet ved besigtigelse. SDMO HX 4000 - kVA 4,5 / KW 3,7 / AMP 10/16 / 230V
dage
timer
min
3 visninger
BUDT 1900,- DKK
AFSLUTTET
1000 liters Expansionsbeholder, prøvetryk 5 Bar, Ø 83 H 205 cm
BUDT 0,- DKK
-Helt ny vidvinkel PTO. -Justerbar hastighed på bundkæde. - Solid stærk bundkæd Uggerbys UM 90 - Møgspreder
BUDT 13250,- DKK
Hele Verden. Originalt parti i 3 flyttekasser med meget blandet materiale og bl.a. set en del Brasilien og Tyskland mv. [ ** * ? ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
10 visninger
BUDT 950,- DKK
Se vedhæftet brochurer fra fabrikanten. Fremstår som ny. Er gennemgået af fabrikken og CE godkendt igen. Kompakt 32meter lift med lang rækkevidde. Vandret rækkevidde på op til 19 meter. Bruges både inde og udendørs. Hybrid, diesel og batteri. Specielt bygget til Atrium og steder med begrænset plads. Kan opstilles på ujævn overflade. Køre op af 20 grader skråning. Drejeradius på 3.3 meter. Drejbar kur Falcon 330Z Vario - 32 m
BUDT 350000,- DKK
Joskin 5000 ME Vand/væske spreder. Pæn og velholdt vogn, som er fuldt funktionsdygtig. Hydrauliske bremser. Rumindhold 5000L Flotation Dæk 550/60-22.5
dag
5 visninger
BUDT ?,- DKK
Ingen beskrivelse fundet
11 visninger
Postkort. Parti i kasse med ca. 1000 danske postkort. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
8 visninger
BUDT 700,- DKK
Rubin- og diamantarmbånd af 18 kt. hvidguld prydet med talrige dråbeformede rubiner på i alt ca. 1.66 ct. og talrige brillantslebne diamanter på i alt ca. 1.06 ct. L. 17,8 cm.
BUDT 11000,- DKK
Fabriksny 8 KW luft til vand varmepumpe Kaisai KHC-08RY3-B, med monoblock system hvor kølemidlet er fuldstændig integeret i udedelen og forbindelsen til indedelen er vandbåren. Kaisai er keymark certificeret der bekræfter produktets høje standarder. Betjening med WIFI trådløs netværk og app. Pakket i transportkasse. Nem montering og enkelt vedligeholdelse. Se vedhæftet pdf. Model KHC-08RY3.
BUDT 6200,- DKK
ØSTIFTERNES JERNB.POSTKT. 27.9.19. Brotypestempel på brevkort med 7 øre, Chr.X, orange sendt fra BORNHOLM til Købenahvn. Ganske få kendte [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
CPU: i5-8265U RAM: 8GBDISK: 256GB SSD Tastatur: Dansk Opløsning: 1920x1080 Brugt, fremstår i god stand med brugsspor obs fjernet Tyverimærke Inkl. Lader. samt Windows 10 pro licens (kunden skal selv instaler)
BUDT 550,- DKK