Lukker 28/11-2024 09:00:00
Skråt skæreunderlag på hjul til solfilm og folie. Der følger glasplade på 70 * 137 cm. med.
Afhentes: CT - 9230 Svenstrup J., Denmark (via Google Maps)
2 stk væg ure, ubrugte
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Caterpillar 301.7 - Minigravemaskine / mini excavator 1,8 Caterpillar 301.7 - Minigravemaskine / mini excavator 1,8 ton
BUDT 65000,- DKK
Velholdt traktor. - Går godt i motor og gearkasse. - Næsten nye fordæk. - Luftbremse udtag. - 500 kg frontvægt. NB ! Har tidligere kørt i Tysklan New Holland 8770 - 8,5 ton - 190 HP
BUDT 150000,- DKK
2 bts. Mg. Château Pichon Longueville Comtesse, Pauillac. 2. Cru Classé 2020 A (hf/in). Owc. Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær
Tiffany & Co. “Metro Heart” diamanthalskæde af 18 kt. hvidguld med vedhæng prydet med talrige brillantslebne diamanter. Vedhæng 8×9 mm. L. 41 cm. Original æske og smykkepose medfølger.
23 ruller glasfilt a 1x25 meter (ubrugt)
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk CASE IH 150 Maxxum - 6,5 CASE IH 150 Maxxum - 6,5 ton
BUDT 427000,- DKK
God maskine med den stærke Doosan 6 cylindret motor, Volvo hurtigskift, bredde 600/65R25 dæk, industrikøler med vendbar ventilatorvinge og vejesystem/væg Doosan DL200-3 - Vægt / weight 12,3 ton -Volvo Hurtigskift / quick hitch
BUDT 148000,- DKK
Kähler (d. 1900, Keramikværksted, Næstved) Rund gulvvase at lertøj dekoreret med uranglasur. Sign. HAK, stemplet Danmark. Udført hos Kähler. H. 46. Diam. 27.
Sminkespejl med 14 LED lys pærer, måler H 78 B 62 cm, 220V
AFTRÆKKERSÆT, Work-It.