Lukker 01/12-2024 17:40:00
3 dunke eddikesyre 32% + 12 flaske wc-rens + 2 dunke cremesæbe + 1 dunk citrus-afrenser + 1 dunk anti-slip coating + div. afkalker m.v. (ubrugt)
60 par arbejdshandsker, Granberg str. 11 (ubrugt)
Svejser MIG/MAG/MMA max. 350A, digital display, inkl. Tilbehør. Ubrugt
Køletrailer som stadig er i brug. Har en skade på bagdøren, se billeder. Kun ydersiden har taget skade. Dørene lukker og åbner fint. Køleanlæg virker. Krone Refrigerated trailer
BUDT 23750,- DKK
SSR Laser Receive Somero CopperHead 3,0 XD laser screed
BUDT 55000,- DKK
Afretter bom + "kran" passer bla. Til Giant mini læsser
Ib Eisner (f. København 1925, d. 2003) “Tåget vejr, Dyrehaven”. Sign. Ib Eisner. Olie på lærred. 50×60. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
1855. Brev fra Eckernförde til Bergedorf. Buestempel BERGEDORF 8.2. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Jeppe Vontillius (f. Frederiksberg 1915, d. Fredensborg 1994) Marklandskab. Sign. IV. Olie på lærred. 51×60. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Regency standur i kasse af mahogni, malet urskive med romertal, udskåret med svanehals og søjler. 19. årh.s. begyndelse. H. 217. B. 53. D. 24.