Lukker 09/12-2024 12:00:00
MESA 21-Spindel boremaskine. Fuldfunktionel ved sidste anvendelse medfølger 39 stk. borer/spindler, se billeder. Velholdt maskine, med tilbehør.
Afhentes: PK - 7400 Herning, Denmark (via Google Maps)
Signeret Isfahan tæppe, Persien. Medaljondesign. Knyttet på silkekæde. Signeret: Esfahan Ebadi. Ca. 2000. 195×192.
TIPKASSE / TIP CONTAINER.
Cartier “Criss Cross” diamantring af 18 kt. hvidguld prydet med talrige brillantslebne diamanter på i alt ca. 1.10 ct. Farve: F-G. Klarhed: VVS-VS. Serienr. J81140. Vægt ca. 18,5 g. B. 8 mm. Str. 53. Æske medfølger.
8 stk. LED IP 65 - 120 cm. staldarmatur UDEN rør. Passer til 2x 120cm. LED rør. Perfekt til stalden, garagen, udehuset, hallen eller hobbyrummet. Ubrugt og i original emballage. +MOMS
Næsten som ny Ausa D601 AHG - Kapacitet/capacity 6,6 ton - timer/hours 615
BUDT 140000,- DKK
Stor + lille transportkasse 54x46x48 cm og 54x46x23 cm
1 bt. Château d'Yquem, Sauternes. 1. Grand Cru Classé 1976 A-A/B (bn). We are proud to present this lot as part of a collection sourced from a natural Scandinavian cellar with high humidity. Gathered over several decades and vintages going all the way back to the memorable harvest of 1947 in Bordeaux.
Pandesæt med 3 stk. pander i str. 26, 28 og 30 cm. Med keramisk granit slip let belægning. Også til induktion og opvaskemaskine. Alle pander inkl. Glaslåg. Ubrugte
“Musselmalet Helblonde” 12 par tekopper af porcelæn, dekoreret i underglasur blå. 525. Royal Copenhagen. (12)
1861. Udstillingsplanche med 2 interessante tjenestebreve. “Særbehandling i Randers” [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
1926. Prov. 12/15 øre, lilla. Variant “DELVIST UDFYLDT CIRKEL”. Postfrisk. Atest Nielsen [ 159x ] [ ** ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×