Lukker 02/12-2024 11:45:00
Nya solpaneler 164st 700W Säljes med 25års garanti Leveranstid 6-8 veckor Helt svarta Totalt 5st pallar Se mer info i bifogad pdf
Afhentes: Trelleborg, Sweden (via Google Maps)
INVERTER, 3000 Watt. Omdanner 12 volt til 220 volt. Med USB strømudgang og tilslutningskabler. Ubrugt.
Timer: 5433 Årgang: 2008 Kapacitet: 2956 Kg Løftehøjde: 4700 mm
BUDT 23500,- DKK
2-hjulet Pladevogn med styrestang
6 bts. Château Pontet Canet, Pauillac. 5. Cru Classé 2016 A (hf/in). Owc.
25 stk. UL Gennemløbere i flere farver (5 stk af hver) og 35 stk. UL Blink: 10 stk. rød-grøn - rød 3 g., 9 stk. sort - sort 3g., 3 stk. blå - sølv 3g., 7 stk. pink-hvid - sort 5g., 1 stk. orange - orange 3.5g og 5 stk. pink-hvid - sort 3g. Alle varer er ubrugte. Afsendes med GLS til nærmeste pakkeshop efter betaling af faktura.
BUDT 225,- DKK
Ca. 125 stk Denim-veste, damemodeller str. XXS - 5XL Bemærk mange er falmet i farven, med lagerspor
Opriver tand. Hydrema S45 fæst ABC S45 Hydrema
John Grant George III lygteur i kasse af eboniseret træ, forsølvet urskive med sorte romer- og arabertal. Skive og værk sign. Grant, Fleet Street, London. No. 455. England, 18. årh.s slutning. H. 49. B. 29. D. 19.
Aksel M. Lassen (f. København 1869, d. sst. 1946) Parti fra Vejby ved Tisvilde. Sign. monogram, 1927. Olie på lærred. 35×45.
Axel Larsson (f. Torps, Medelpad 1898, d. 1975) Armstol med stel af bejdset bøg, udspændt i sæde og ryg med søgræs. Udført hos Bodafors. 1940'erne.
ÅRHUS. Samling på 4 sider med bl.a. det meget slældne stempel AARUS AVISPOST (28–5-1952) samt brotype stempel AARHUS 27–4-1943. Desuden ÅRHUS AVISPOST samt ÅRHUS AVIS OG PAKKE. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×