Lukker 03/12-2024 10:02:00
Opriver tand. Hydrema S45 fæst ABC S45 Hydrema
Afhentes: Zone 1 Nordjylland (via Google Maps)
KÆDESAV, 52cc, 3,9 kW/5,9 HK. 52 cm sværd. Inkl. Ekstra sværd og kæde. Ubrugt.
5 stk fjernstyret biler, ubrugte
Vilhelm Arnesen (f. Flensborg 1865, d. København 1948) “Under Tromlingerne”. Sejlskib i Norsk farvand. Dobbeltsign. Vilh. Arnesen og dateret April 87. Olie på lærred. 45×70. Proveniens: Bruun Rasmussen auktion 1341, 2013 nr. 189.
2 diverse cylindre
El start virker ikke, men starter i første forsøg. Bomag - 253 kg
BUDT 7750,- DKK
Hulsave fra Dewalt, str 127-160-210mm ubrugt
Action/sportskamera BLÅ farve med 2" farveskærm, 12 Mp, 1080P full HD video, beslag til hjelm, cykelstyr mv. samt vandtæt kameraboks 30 meter. Indbygget opladeligt Li-Ion batteri. (Ubrugt)
TOPNØGLESÆT, BSC, dele.
Skrin af sølv, rektangulær form med rundede hjørner, hævet på fire lave fødder, prydet med ciseleringer, lågknop i form af en ørn. Østrig-Ungarn, 19. årh. Vægt 396 g.
BUDT 1850,- DKK
Bemærk kun har kørt få timer. Den har stået stille længe og skal derfor have efterset bremser. Håndtag til dør defek ABC CPCY28 - Off Road forklift - Diesel - løftehøjde 3,7 m / lifting height 3,7 m
BUDT 17750,- DKK
Fin maskine med bagkamera, centralsmørring og stor lyspakke. Meget velholdt. - Auto tip-retursystem. - Elspejle - Affjedret foraksel. - Luxus luftsæde. - Central smøring. - Håndfri Walki-Talkie - Skærmforøger Hydrema 912 FS - Multitip
BUDT 521000,- DKK