Lukker 08/12-2024 19:45:00
LED loftarmatur, 150W med dobbelt linje, 60 cm, 10 stk. Farve 6500K. Til både loft og væk. Ubrugt, +MOMS
Kædesav, 52cc, 3,9 kW/5,9 HK. 52 cm sværd. Inkl. Ekstra sværd og kæde. Ubrugt
- For 22-30 ton - CW45 ABC 170 cm / 2,5m3 - For 22-30 ton - CW45 S
BUDT 13500,- DKK
BUDT 3300,- DKK
10 stk Event træ-klapborde 200 x 80 cm
SOLBJERG. Stjernestempel på 10 øre Chr. 9 på brev med lidt defekter. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Thailandsk stående buddha forgyldt bronze stående på trone med begge hænder i abhaya mudra. Ca. 1900. H. 65/85 cm.
Boltskrue 6 x 80 mm, med firkantet hoved, samt tx 30 - ca. 400 stk.
Indien. Ringbind med forsendelser fra Indiske stater. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
BUDT 330,- DKK
6 stk. Hans Grohe punktvandlås messing
PROJEKTØR, 2 stk. 50 watt LED Projektør, vandtæt. Ubrugt.