Lukker 08/12-2024 19:02:00
Står i 6800 Varde. Udstoppet mår og ilder. Mår måler: H: 30, L:50 cm. Ilder måler: H:13 og 30 cm i længde. Fremstår i pæn stand. Oprydning fra bo. MOMSFRI
Personbil Ford S-Max 2,0 Tdci Awd 4x4 Klimaanlæg Navigation Fartpilot Service bog passet Sidste service km 2510000 9/4-2024 Anhængertræk Bakkamera 7 personers Uden Afgift Registrerings attest medfølger
IdaT rygsæk 25 stk. med logo
Sybord på hjul fra 60'erne. Den har 1 stk. skuffe med inddeling, samt garnkurv flet. Den måler 65 x 41 x H: 52 cm. Dansk Møbelproducent. Med alm. brugsspor. MOMSFRI
1 bt. Champagne Dom Pérignon, Moët et Chandon 1996 A (hf/in).
BUDT 1750,- DKK
Stor kokkekniv, 25 cm knivblad. Udført i 67 lags Japansk Damaskus stål. Super skarp og holdbar. Hårdhed 60-62 HRC. Skæfte i rosentræ. Ubrugt i gaveæske. Modelfoto.
1 bt. Barolo “Santo Stefano Di Perno”, Mascarello 2016 A (hf/in).
Hele Verden. Originalt parti i flyttekasse med bl.a. en del mærker i gamle kuverter og disverse samlinger. [ ** * ? ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
- 18" 6 furet vendeplov. - 35" - 40". Regent Mega 600 CX NS - 6 Furet vendeplov - Model Bovlund
BUDT 27500,- DKK
Ib Fabiansen (f. 1928, d. 2009) “Tema I”. Fire væglamper med lameller af fyr og inderskærme af hvid akryl. Udført og delvist mærket hos Fog & Mørup. H. 35/51. (4)
Diamantvedhæng af platin og 12 kt. guld prydet med talrige old-cut diamant. Halskæde af platin medfølger. Samlet vægt ca. 5,5 g. Vedhæng L. 3,7 cm. L. 40,5 cm. (2) Æske medfølger.
Arje Griegst (f. København 1938, d. 2016) “Hvid Konkylie”. Seks dybe tallerkener af porcelæn dekoreret med transparent glasur. Tryksign. monogram, 14173. Kgl. P. H. 5,3. Diam. 20. (6)
56 pakker støvmasker m. ventil, Moldex FFP2 á 5 stk. (ubrugt)