Lukker 08/12-2024 19:48:00
8 stk. LED IP 65 - 120 cm. staldarmatur UDEN rør. Passer til 2x 120cm. LED rør. Perfekt til stalden, garagen, udehuset, hallen eller hobbyrummet. Ubrugt og i original emballage. +MOMS
Pæn gravemaskine med standard graveskovl. Kæderne på undervognen trænger til at skifte Doosan DX340 LC-5 - 37 ton
BUDT 302000,- DKK
7 stk Spritdispenser til håndsprit
Alle certifikater haves. Caterpillar generatoren er cirka 5 år gammel. Gottwald HMK 360 E 120 tons mobil havnekran
BUDT 2237500,- DKK
Salgsstativ / A-skilt i træ + rullevogn med 3 hylder, samt 2 metal salgsstativer med kroge.
Dampmoppe med 5 funktioner
Står i 6800 Varde. Gevær tasker og kolber. 3 tasker. Længste måler 135 cm. Længste kolbe måler 87 cm. 2 stk. Pæn stand. Oprydning fra bo. MOMSFRI
Et par diamantørestikker af 18 kt. hvidguld hve prydet med talrige brillantslebne diamanter på i alt ca. 1.50 ct. Samlet vægt ca. 11,5 g. B. 6 mm. L. 22 mm. (2)
2 store + 3 små arbejdslamper + defekt el støttehjul til trailer, MF
Frederik IV, lille samling med 6 mønter, samt 1 tysk inkl. 16 skilling 1715, H 47, 12 skilling 1721, H 49, Glückstadt, 8 skilling 1702, H 58, i alt 7 stk
Holger Wederkinch (f. Sønderby, Femø 1886, d. København 1959) Snerrende panter. Sign. monogram 1917. Stemplet L. Rasmussen. Grønpatineret bronze. H. 20. Diam. 37. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
12 stk Foldeborde 180 x 75 cm, i metal og plast, med Brugsspor
Luxor Armbåndsur af guldbelagt stål. Ref. 7271. Lænke af 14 kt. guld omkreds ca. 19 cm. Ø 24 mm. Samlet vægt ca. 33 g. Quartz.