Lukker 08/12-2024 19:05:00
Står i 6800 Varde. Spånsuger. Elektra. SPA1100. Brugt, men ok stand . Oprydning fra bo. MOMSFR
Antikt Suzani broderi, Usbekistan, central Asien. Gentagelsesmønster med blomstergrene i silkebroderi på lys bomuldsbund. Ca. 1900. 166×235.
Pap / kaffekopper, 500 stk. Med shell cafe på som tekst. Måler: H:9 cm. Ubrugt + MOMS
Trådkurve B20 x L30 x H13, 30 stk.
Romerske kejserdømme, Trajan, 98–117, Denar, Rom, COS V P P S P Q R OPTIMO PRINC / DAC CAP, RIC 99, Vespasian, 69–79, Denar, kantskade. (2)
1851. APRILBREV fra Sønderborg 21.4.1851 til Svendborg Amt pr. Nyborg. Håndskrevet “SØNDERBORG den 21/4 51” og liniestempel “SVENDBORG 23/4”. Meget sjældent brev i pragtkvalitet [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Signeret Sanaye Isfahan, Persien. Medaljondesign. Signeret: Iran Isfahan Sanaye. Konturer og mindre partier med silkeluv. Ca. 1960. 232×145.
SLIBER / POLERER maskine, KEF.
FJALLERSLEV OG RANUM. Stjernestempler på postkort frankeret med 5 øre, Frederik 8. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Bulldozer, Caterpillar D7E LGP m. ripper - årg. 2014 - stelnr. CAT00D7EATJA01245- timetæller viser ca. 8860 timer - udvendig mål på dozerblad: B: ca. 4600 mm. + 3D maskinstyring bestående af: maskinstyringspanel, Leica MCP80 årg. 2022 + 2 stk. GNSS-maskinmodtagere, Leica iCON CGA100 årg. 2022 + div. udstyr på maskinen
BUDT 205000,- DKK
Er kun brugt få gange. Suire SM-SP 400
BUDT 50000,- DKK