Lukker 08/12-2024 19:15:00
Står i 6800 Varde. Jutlandia havebord med 4 stole. Sort Rattan. I pæn stand. Måler : 150 x 90 cm. H: 72 cm. Sidehøjde på stolene er 43 cm. Medfølger 4 hynder til i grå. Brugt, men pæn stand. Oprydning fra bo. MOMSFRI
1960–1967. Lot med 3 fine adressekort [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
BUDT 55,- DKK
Yomut hestedækken, Turkmenien. Fuldknyttet hestedækken med klassisk stribet design. 20. årh. midte. B. 113. H. 133.
30 stk Skulder 7 PC-tasker med lommer
ABC RP 3013-50 - Euro Shatal - 195 kg
BUDT 4600,- DKK
Står i 6630 Rødding. 2 stk. Pallereols gulvbeskytter. H: 40 cm, L: 130 cm. Helt nye og aldrig været brugt. Ca. nypris på 3500kr. per stk. Oprydning for virksomhed + MOMS
DR17838 – 677800km selges på vegne av kunde. EU til 31.08.2025 Fartsskriver – 22.02.2026 Alt fungerer som det skal og bilen er i meget god stand.
Sauceskåle i stål ca. 135 stk + karstoffelskåle i stål ca. 136 stk. + kartoffelskeer ca. 100 stk. + sauceskeer ca. 50 stk
Ca 960 Galv. Bolte M16x150
Nepal, samling af mønter fra 1900-tallet inkl dam u. år (1911), KM 691 (3 stk.), mange i ucirkuleret kvalitet, i alt 89 stk.
Sofa af nøddetræ betrukket med silke. Rokoko form, 20. årh.s begyndelse. L. 198.
10 stk. Canvas-tryk, største måler ca. 80 x 60cm. Butikspris op til 399,95kr
Saar. 1950. Europarådet. Postfriskt sæt [ 292–93 ] [ ** ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×