Lukker 08/12-2024 19:16:00
Står i 6800 Varde. Stole, 6 stk. 2 position stole (Medfølger 2 hynder) og 4 udklap stole. Position sidehøjde : 48 cm. 43,5 cm på de andre 3 stole. Brugt, men pæn stand. Oprydning fra bo. MOMSFRI
HULSAVSÆT til beton mv. 40, 65, 80, 100, 120 mm med SDS adapter. I alukuffert. Ubrugt.
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk JCB 437HT T4 - 15 JCB 437HT T4 - 15 ton
BUDT 155000,- DKK
6 stk kortærmet skjorter i str: L , ubrugt
Bryllupskageopsats 5 etager, 20 - 26 - 32 - 40 - 45 cm, der medføgler bageforme / ringe
Træningsstativ med klatrestige i letmetal
Danmark. FORSENDELSER. Æske med diverse forsendelser inkl. bedre. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
BUDT 1350,- DKK
25 kg Fuchs Stabyl LX 460 Syn 00, syntetisk High Performance fedt
Fire lommelærker af grønt, klart og blåt glas, én optisk øjet, tre fastblæste med hhv. jæger og gående løve på forside. 19.-20. årh. H. 13–18. (4)
IdaT rygsæk 25 stk. med logo
betjeningsventiler luft