Lukker 08/12-2024 14:06:00
Romerske republik, P. Fonteius P.f. Capito, 55 f.Kr., Denar, Rom, 4,08 g, Cr. 429/1, Syd. 900
- Lav dine egne træbriketter / hestemøgs briketter. - Kan lave op til 150 kg briketter i time Weima Brikettierpresse T H 714 Lav dine egne træbriketter - hestemøgs briketter
BUDT 49000,- DKK
Personbil Ford S-Max 2,0 Tdci Awd 4x4 Klimaanlæg Navigation Fartpilot Service bog passet Sidste service km 2510000 9/4-2024 Anhængertræk Bakkamera 7 personers Uden Afgift Registrerings attest medfølger
USA, samling af 1/2, 1 og 2 Cents kobbermønter, i alt ca. 415 stk.
Ca. 1152 store ark stickers, kan også bruges som vægstickers.
2 stk. Tracker f. eks. Til kæledyr, montering i bil eller maskine mv. Indbygget opladeligt batteri samt tilslutning til USB. Indbygget mikrofon, så lyden fra trackerens omgivelser kan høres. Meget kompakt, bruger SIM-kort. Ubrugt
ÅRHUS. Samling på 4 sider med bl.a. det meget slældne stempel AARUS AVISPOST (28–5-1952) samt brotype stempel AARHUS 27–4-1943. Desuden ÅRHUS AVISPOST samt ÅRHUS AVIS OG PAKKE. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
BOOMBLASTER m. bluetooth, opladelig med 4.000 mA batteri, indbygget lyseffekt og subwoofer. Oplades med USB oplader. Mikrofon medfølger. Str. 20 x 35 x 17 cm. Ubrugt.
1 bt. Vosne-Romanée, Domaine Bizot 2011 A (hf/in).
Funktionsdygtig. Indvendige mål: 303x151x29cm Slisker: 135x150cm Teknisk totalvægt: 2990kg Køreklarvægt: 609kg Topfart: 100km/t Reg attest medfølger.
Franz-Josef Schulte Lænestol og skammel med ben af metal, betrukket med blåt skind. Model DS-23. Udført og mærket hos de Sede, Schweiz. (2)
Gunnar Biilmann Petersen (f. 1897, d. 1968) To bordlamper af hhv. lilla og grønt farvet glas, plisserede skærme. H. 62. (2) Proveniens: Schæffergården.