Lukker 05/12-2024 10:00:00
Funktionsdygtig. Indvendige mål: 303x151x29cm Slisker: 135x150cm Teknisk totalvægt: 2990kg Køreklarvægt: 609kg Topfart: 100km/t Reg attest medfølger.
Afhentes: TS - 8830 Tjele, Denmark (via Google Maps)
2 stk potteplante skjuler , ubrugt
Div. kuglehaner
TAG Heuer Armbåndsur af stål og guldbelagt stål. Ref. WD1422-DO. Lænke af stål og guldbelagt stål omkreds ca. 17 cm. Ø 29 mm. Quartz.
Radiator Purmo, 90 cm høj, 200 cm lang, 3 stk, tredobbelt med lameller, med beslag. Har skade på ende gavl, se foto. Ubrugt.
Simon Simonsen (f. München 1841, d. København 1928) Kystlandskab med kvæg. Sign. Simon Simonsen 1896. Kul på papir. Monteret i bred skønvirke ramme af udskåret træ. Lysmål 81×141.
Parti div. zink-potter/krukker/spande m.v. (ubrugt)
6 stk Batteri Lanterner H 43 cm