Lukker 08/12-2024 14:07:00
Romerske kejserdømme, Nero, 54–68, Aureus, Rom, ca. 64–65, ROMA, 7,15 g, RIC 54, Calicó 439a - små ridser
Danmark. 1940–2011. Postfrisk samling og tæt på komplet i perioden. Også et par få ældre udgaver. [ ** * ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
ARBEJDSBORD, BLIKA, 2 mtr med skuffe.
Palle Suenson (f. 1904, d. 1986) Et par fritstående to-pers. bænke af cubamahogni. Dybthæftet sæde og ryg betrukket med originalt patineret nigerskind. Udført 1930'erne hos snedkermester Jacob. L 112. (2)
Rigtig fin lastbil i god stand til en meget fair pri MAN TG M 18.240
BUDT 32500,- DKK
Porcelæn fra Grækenland, belagt m/ 24 karat guld, enkelte dele er klinket
1875. 4 øre, 56.tryk. Pladning med 186 forskellige positioner fra A- og B-arket repræsenteret. Pæn kvalitet. Ex. Lasse Nielsen [ 23 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
1152 flasker hånddesinfektion 85% á 250 ml. (ubrugt)
3 stk Væglamper hver med 3 spot, 3 x 10W der medfølger Halogenpære, ubrugte
Wasco Party cooler, Tøndekøler 50 liter, med kurv, 220 - 240V
3 stk fodervogne med gasbrænder, hydraulikslanger og kabel.
Parti div. værktøj, skæreskiver m.v. (ubrugt)