Lukker 08/12-2024 14:23:00
Romerske kejserdømme, Balbinus, 238, Sesterts, Rom, P M TR P COS II P P, 22,97 g, RIC 16 - bearbejdet i felterne Ex. Professor Niels Hannestad, Samleretiket medfølger.
6 stk Borde 120 x 80 cm
Svenske pap ABC Narko 2PP3-AL18EJ/HP / - 365
BUDT 31500,- DKK
VEMMELØV. Flot stjernestempel på 8 øre, tofarvet, på konvolut. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Står i 6780 Skærbæk. Power Craft 2000 søjleboremaskine. Type: ZJ4110-1. Brugt. Skal afmonteres. Fra dødsbo. MOMSFRI
GEBA udskæringsmaskiner er fødevareindustriens guldstandard. GEBA var ophavsmanden til lakseudskæreren Alle GEBA udskæringsmaskiner anvender den gennemprøvede GEBA patenterede udskæringsteknik med fokus på høj kvalitet og absolut hygiejniske forhold. Brugt Soft slicing machine Stand ukendt.
Ubekendt maler, 20. årh. Strudse på savannen. Sign. BvR, 55. Akvarel og blyant på papir. Lysmål 28×42.
Ole Ahlberg (f. København 1949) Uden titel, 2001. Sign. Ole Ahlberg 01. Olie på lærred. 41×35. Proveniens: Erhvervet direkte af kunstneren af nuværende ejer. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
1 stk pumpe 1 stk affaldsvogn
5 bts. Rozes Vintage Port 1994
13 stk. automatiske sæbedispenser + 13 stk. bordholdere for do (ubrugt)
Hitachi/Hikoki slagskruemaskine med 2x 5ah batterie og lader model DV18DD ubrugt