Lukker 28/11-2024 19:40:00
5 bts. Rozes Vintage Port 1994
Sikkerhedssko Ortholite, str 44, lædersikkerhedssko. Ubrugte
Cleaver, 18 cm knivblad, udført i 67 lags Japansk Damaskus stål. Super skarp og holdbar. Hårdhed 60-62 HRC. Skæfte i rosentræ. Ubrugt i gaveæske
diverse el dele ubrugte
1 ubrugt gearmotor 0,37KW
Kædesav, 52cc, 3,9 kW/5,9 HK. 52 cm sværd. Inkl. Ekstra sværd og kæde. Ubrugt
Lot med høvle fra Makita og Bosch. Feincutter fra FIEN inkl diverse skær. Pudser fra Bosch. Rundsave fra AEG og Bosch. Varmeblæser 9kW VEAB. Alt funktionsdygt.
12 rækket Easy Collect 903 Majsbord fra 2014 som total renoveret i 2017 på Krone fabrikken. 3.8 Pick Up til græs 40 km Gearkasse med 4 wd + Inselerings udstyr. Tromle og kasteblæser skiftet for 2 år siden. Knivtromle med 40 knive med både mejsknive og forlængertud. Majsvalserne er 3 år gamle og der er 30% reduktion på den ene valse. Motortimer 6000. Snittetimer 4500. Krone BIG X 650 - Pickup og Majssnitter - Video!
BUDT 267000,- DKK
SKRALDENØGLESÆT, StahlKaiser.
Carl Locher (f. Flensborg 1851, d. Skagen 1915) Parti fra en strand med mørk himmel. Sign. Carl Locher. Olie på lærred monteret på træ. 20,5×29.
Mål: B: 440 cm
Et par empire stole af birketræ, hver ryg indlagt med figurer. 19. årh.s begyndelse. (2)
360 par handsker, Stenso GFL+P Butterfly i str. 8-9-10 (ubrugt)