Lukker 08/12-2024 14:24:00
Romerske kejserdømme, Philippus II, 247–249, Tetradrachm, Antioch, 10,47 g, cf. Sear 4147
Fransk Indokina, 5 Cent. 1930, KM 18, (8 stk), Kina, 10 Cash u.år (ca. 1920), KM 302.a, “messing”, 10 Cash u.år (1920), KM Y305, og Hu Poo, 20 Cash u.år (1917); KM Y5 m.m., i alt 12 stk.
Maleri malet af fodboldspilleren Razak Pimpong måler 150X100 cm. MF
Parti Masonitplader, ca 3 mm. Stakken er 73 cm høj, mål ca 84x110 cm
1875. 4 øre, 71.tryk. Pladning med 168 forskellige positioner fra A- og B-arket repræsenteret. Incl. pos. A6 med ISOLERET OMVENDT RAMME. Pæn kvalitet. Der medfølger over 300 dubletter incl. 4 stk. A6. Ex. Lasse Nielsen [ 23,23y ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Samling diverse glas, bestående af fire jernbaneglas samt otte pepitaglas, Danmark og ét kraftigt snapseglas, antagelig Tyskland. 19. årh.s sidste halvdel. H. 6–9,3 cm. (13)
Sorteringsverk Powerscreen Chieftain 1800 Timmar 11982 enligt mätare Motor Deutz BF4M1012C Effekt 82kW, 109Hp Vikt ca 35000kg Transportlängd inkl dolly 21,5m Bredd 3400mm Höjd 5500mm Har varit i drift och fungerade Motorn har körts med mobil dieseltank ( ej använt befintlig tank på maskinen) Bränsle ledning saknas. Demontering och lastning sköts av köparen, Se mer info i bifogad Pdf
Segway med oplader.
Kap geringssav Hitachi/Hikoki Model C8FSHG udstillings model
Cream 27 x 27 x 26 cm, 10 Kasser
78 dunke hånddesinfektionsmiddel, Des Gel á 5 kg. (ubrugt)
2 stk store Sneskraber B 78 cm samt 2 stk Sneskovle B 40 og 45 cm